Вішаки LINDON моделі LBS630 виготовлені з якісного пластику, мають вставки сірого кольору. Дані вішаки відзначаються зручним, стильним і красивим дизайном, практичною формою, міцністю, тривалим періодом служби. Дані вішаки підходять для делікатних та не надто важких речей, практичні у використанні, компактні у шафах, економлять місце.
На вішаках дуже зручно зберігати будь-який одяг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Багатофункціональний |
| Матеріал | Пластик |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Lindon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


