Антірінум Твінні суміш F1 – популярна низькоросла ґрунтопокривна однорічна рослина, відома як «Ротики».
Унікальна серія з привабливими напівмахровими й махровими квітами, які нагадують метеликів. У відкритому ґрунті рослини досягають висоти 25-30 см. Дуже довгий період рясного цвітіння в саду.
Ідеально підходить для використання в ландшафтних композиціях, добре виглядає на клумбах, бордюрах й у великих контейнерах або горщиках.
Вирощують через посів на розсаду.
Насіння притискають до поверхні вологого ґрунту, покривають легким шаром вермикуліту для збереження вологи. При температурі +18-22°С і достатній кількості світла паростки з’являються на 10-21 день. Розсаду акліматизують і висаджують на сонячній ділянці, коли мине загроза приморозків, на відстань у 30 см.
Рослини мають дуже чутливу кореневу систему, холодні й вологі умови призведуть до повільного розвитку.
Уникайте добрив на основі амонію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hem Genetics |
| Країна виробник | Голландія |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Антуріум |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
- Ціна: 40 ₴


